Grunt MapeGrunt Plus 5l

Grunt MapeGrunt Plus 5l

Dostępne zamówienie online
34,90 zł

(34,90 zł sztuka)

Brutto Dostawa 2-3 dni robocze
Mapegrunt Plus jest szybkoschnącym, bezrozpuszczalnikowym, paroprzepuszczalnym i bezbarwnym po wyschnięciu preparatem gruntującym na bazie wodnej dyspersji żywic syntetycznych, 
o wysokiej zdolności penetracji i bardzo niskiej emisji lotnych związków organicznych potwierdzonych certyfikatem GEV (EMICODE EC1PLUS).
Mapegrunt Plus po nałożeniu i wyschnięciu ogranicza, a także reguluje chłonność podłoża (zapobiegając zbyt szybkiemu wysychaniu oraz powstawaniu mikropęknięć w aplikowanych warstwach),
poprawia przyczepność i ułatwia nanoszenie kolejnych warstw. Mapegrunt Plus konsoliduje powierzchniowo podłoże poprzez wiązanie cząstek mineralnych.
Jest produktem niepalnym, więc może być aplikowany w pomieszczeniach zamkniętych, niewentylowanych, bez zachowania specjalnych środków ostrożności.

Kupująć płytke bazowa kupowany jest 1m2
Kupując płytki dekoracyjne są sprzedawane na sztuki lub komplety
Płytka typu stopnica sprzedawana jest na sztuki   

20 Przedmioty

Oceń Komentarze (0)

Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Ta strona używa cookies.

Korzystasz ze strony zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki lub urządzenia do przeglądania stron internetowych - treści dostępnej w internecie. Jeśli Twoje ustawienia zezwalają na zapisywanie cookie takowe są zapisywane.