https://kiermaszplytek.pl/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/6314ad61d9c76.jpg
Płytki w salonie

Płytki w salonie są praktyczne i efektowne. Łatwo je dobrać do wystroju wnętrza. Radzimy, na jakie płytki do salonu warto się zdecydować, a także prezentujemy różne aranżacje oraz zdjęcia z tym materiałem wykończeniowym.

Płytki w salonie mogą być matowe lub z połyskiem, jednolite albo we wzory, jasne bądź ciemne. Obejrzyj płytki w salonie na zdjęciach, które pokazują różne aranżacje podłogi dopasowane do stylu wnętrza.

Płytki w salonie: jakie położyć?

W kolekcjach podłogowych przeznaczonych do salonu i holu dominują płytki w kolorach naturalnych. Szczególnie popularne oraz bardzo uniwersalne są płytki w salonie w odcieniach szarości, beżowe, brązowe i białe. Jednak nawet tak ograniczona gama pozwala uzyskać rozmaite efekty. Oferta płytek jest bogata, a wzornictwo coraz ciekawsze, dlatego płytki w salonie zaczynają być przekonującą alternatywą dla drewna. Z gresu można ułożyć podłogę w salonie w każdym stylu.

Płytki w salonie: praktyczność i swoboda aranżacyjna

Przede wszystkim podłogi z płytek ceramicznych są niezwykle praktyczne. Cechują się one wysoką wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne, czego nie można powiedzieć chociażby o posadzkach drewnianych, a także niektórych okładzinach kamiennych. Ponadto łatwo je utrzymać w czystości. Są to bardzo cenne atrybuty, szczególnie w tak intensywnie eksploatowanym pomieszczeniu jak salon.

Jeśli chodzi o kwestie czysto estetyczne, podłogi z płytek ceramicznych również zadziwiają ilością walorów. W zależności od tego, na jaki rodzaj płytek na podłogę w salonie się zdecydujemy, możemy wykończyć nimi wnętrze właściwie w każdym stylu, bez obaw o spójność aranżacyjną. Słowem, kafle w salonie to moc możliwości!

Płytki idealne na salon znajduja sie pod tym linkiem https://kiermaszplytek.pl/pl/11-plytki-podlogowe

Komentarze (0)

Kupując 1 sztukę płytkę bazowa kupowany jest 1m2
Kupując płytki dekoracyjne są sprzedawane na sztuki lub komplety
Płytka typu stopnica sprzedawana jest na sztuki